Palaidinės ir suknelės kiekvienai dienai

Posted in Grožis

Stilingos suknelės – moteriški rūbai, kurie labai gražiai žiūrisi ant daugumos dailiosios lyties atstovių. Nors suknelių būna labai įvairių, niekas nesiginčija, kad tai pakankamai puošnus, apie vasarą bylojantis drabužis, kuris tinka ypatingoms progoms ar esant gerai nuotaikai.

Žinoma, suknelės būna ne tik ypač puošnios ir tinkamos ypač aukšto lygio pobūviams, didelėms šventėms ar renginiams. Paprastesnės, laisvesnės suknelės kuo puikiausiai tinka ir kiekvienos dienos dėvėjimui šiltuoju metų laiku, kuomet jokie kiti rūbai nežavi ir netraukia. Prie tokių suknelių nereikia brangių ir prabangių papuošalų, ypač aukšto kulno batelio – čia puikiai dera paprasčiausias, Jums patinkantis ar kažkokią reikšmę turintis pakabutis, kuo geriausiai tinka lengvos basutės.

Nepriklausomai nuo to, kokie moteriški drabužiai Jums patinka labiausiai, suknelę savo spintoje turi turėti kiekviena moteris ir mergina, nes tai pats moteriškiausias rūbas, be kurio kai kurios progos neįsivaizduojamos. Dažniau vilkint sukneles imama jas pamėgti, darosi įprasta, o vasaros metu ir nepamainoma, nes suknelės leidžia kvėpuoti odai, kūnui, apsaugo nuo saulės spindulių, kurie pavojingi odai, o tuo pat metu nepadaro šiltnamio efekto, ypač, jei pasirenkamos natūralių medžiagų suknelės, o ne sintetiniai drabužiai, po kuriais oda visiškai negali kvėpuoti ir vėdintis, atsiranda pabėrimai, žaizdos ar net sudėtingos alerginės reakcijos.

Tinkamai parinkta suknelė gali kur kas daugiau. Štai pavyzdžiui nusprendus eiti į paplūdimį, nieko nėra geriau kaip suknelė. Atvykus prie jūros ar ežero užtenka ją nusimesti ir Jūs jau pasiruošusi maudynėms ar saulės vonioms, tuo tarpu kitų rūbų dėvėjimas neretai nėra patogus, tenka persirengti, o jei vykstama į kiek nuošalesnį paplūdimį, vargu ar galima tikėtis patogios persirengimo būdelės. Pasimėgavus saulės voniomis ar išdžiūvus po maudinių vėl galima drąsiai vilktis lengvą suknelę ir traukti namų kryptimi – taip sutaupoma laiko, nepatiriamas nepatogumas. Žinoma, po bet kuriais drabužiais galima vilkėti maudymosi kostiumėlį, tačiau po kai kuriais iš jų jie taps nepatogūs, spaus ar trins, o po laisvesne suknele diskomforto pajusti neturėtumėte.

Vėjuotomis dienomis suknelės nėra pats mėgstamiausias moterų drabužis, tačiau pasirinkus tinkamą modelį galima išvengti vėjo sukeliamų problemų – tam tikro pasiuvimo suknelės nekyla pučiant vėjui, yra gerai apsitempusios ant kūno, tačiau žvelgiant iš kitos pusės, jos nėra tokios laisvos kaip kitos, tad reikia tinkamai įvertinti: norite laisvumo ar geresnės apsaugos nuo vėjo.

Suknelės gali būti labai universaliu drabužiu, tereikia rasti tinkamą suknelę tinkamai progai ar situacijai, įprasti prie šio drabužio ir gebėti jį priderinti prie kitų savo aprangos detalių, papuošalų, o po kurio laiko tai bus taip įprasta, kad joks kitas rūbas Jums neatstos vasariškos ar šiltesnės rudeninės suknelės.