Laikrodį segi ne tik Džeimsas Bondas

Posted in Grožis

Bondas. Džeimsas Bondas. Tai vardas, žinomas visiems, kurie mėgsta veiksmo kupinus filmus. Visiems, kuriems patinka slaptųjų agentų tema. Ir bene visi laikrodžių mėgėjai. Parduotuvėje Chronos.lt Džeimso Bondo laikrodžio gal ir nerasite, tačiau čia tikrai gali pakerėti daug prašmatnių, abejonių nekeliančių riešui skirtų aksesuarų.

laikrodis foto

Geras laikrodis – ne tik filmų atributas

Laikrodį nešioja ne tik garsusis agentas iš tokių filmų kaip „Kazino Royale“ ar „Spektras“, bet ir kiekvienas, vertinantis gerą stilių ir punktualumą. Chronos.lt asortimente gerą laikrodį išsirinks:

  • ir norintys įmantraus dizaino,

  • ir ieškantys itin praktiško gaminio, kuris nenuviltų nei sportuojant, nei, pavyzdžiui, žygyje,

  • ir besidairantys papuošalo, tinkamo prie kostiumo,

  • ir mąstantys apie laikrodį, kuris puikiai atrodytų einant į teatrą,

  • ir tiesiog svajojantys apie laikrodį, kuris patikimai veiktų ir kartu nekeltų abejonių savo dizainu.

Kiekvienas iš mūsų norime tam tikro derinio. Galbūt patrauklios kainos ir ilgaamžiškumo, gal kasdienybėje patogaus minimalizmo, gal puošnumo, dėl kurio nenukenčia praktiškumas... Tai nėra vien filmų atributas. Tai realūs pasirinkimai, vitrinose dėmesį traukiantys gaminiai.

3 klausimai

O dabar, jūsų dėmesiui, 3 klausimai ir atsakymų į juos.

1. Kiek kainuoja kokybiškas laikrodis?

Šiuo atveju vieno atsakymo paprasčiausiai nėra. Suma gali siekti ir 100 eurų, ir dešimteriopai ar šimteriopai daugiau.

2. Kokioje šalyje gaminami geriausi laikrodžiai?

Įprasta kalbėti apie Šveicariją, tačiau įvairių kitų šalių įmonėse taip pat kuriami nuostabūs produktai.

3. Kokiais laikrodžiais filmuose puikuojasi Džeimsas Bondas?

Filmų sukurta nemažai, tad ir laikrodžių gana daug. Neapsieita be „Rolex“, „Tag Heuer“, „Seiko“, „Omega“, „Breitling“... Tai ne vien garsūs vardai, bet ir stilius, nepaliekantis abejingų.

3 klausimai ne apie laikrodžius ir ne apie slaptąjį agentą

Ar temoje apie Džeimsą Bondą ir laikrodžius gali atsirasti klausimų... nei apie vieną, nei apie kitą? Taip. Tai platesnės temos dalis. Temos, kuri vadinasi stilius.

1. Ar stilius = mada?

Mada gali sufleruoti, kas stilinga, tačiau yra ir toks dalykas kaip klasika, kuriai nebūtina klausytis mados šnibždesių ir nuolat kreipti dėmesį į moderniausius aprangos viražus.

2. Ar mada visada stilinga?

Kad ji prieštaringa, veikiausiai galėtume patvirtinti. O vien pasakymas „išeiti iš mados“ tarsi bando priminti, kad ji stilinga, bet... ne visada.

3. Ar žodis „nešioti“ tinkamas kalbant apie drabužius ir papuošalus?

Taip. O jei norisi įvardyti konkrečiau, galima pasitelkti tokius žodžius kaip „mūvėti“, „avėti“, „ryšėti“ ir t. t. Aišku, viskas pagal situaciją. Laikrodžio neavite, o batai nėra vilkimi...

Kaip matote, tiek aksesuarų, tiek drabužių aptarimas – labai įvairialypis. Čia nestinga visokiausių teiginių ir klausimų, galvojimų ir sąsajų su kitomis temomis. O siekiant stilingai atrodyti nebūtina kopijuoti Bondo. Nebūtina tapti slaptuoju agentu. Ir tai puiku.