Kaip turi atrodyti buto pardavimo skelbimai

Posted in Informacininės technologijos

Naujakuriai, ieškodami nuomos ar būsto įsigijimo itin dažnai naudojasi skelbimų informacija. Būsto pardavimo skelbimai Lietuvoje turi jiems skirtas internetines erdves, todėl paieška nėra itin sunku. Deja, tai reiškia, jog skelbimų konkurencija yra tikrai didelė ir norintiems parduoti savo butą dažniausiai reikia itin pasistengti kuriant tinkamą ir išsamų skelbimą, kuris sudomintų potencialius pirkėjus. 

Reikalinga informacija

Labai svarbu, kad būsto skelbimai būtų informatyvūs. Todėl net jei galvojate, kad tam tikrą informaciją apie parduodamą butą galite nutylėti, geriau to nedaryti. jei nežinote, ką reikėtų paminėti skelbime, įsijauskite į pirkėjo vaidmenį ir atsakykite sau, kokios informacijos norėtumėte sulaukti, jei atsidarytumėte buto pardavimo skelbimą? Žinoma, kiek žmonių, tiek nuomonių, bet tikėtina, jog tokia informacija, kuri aktuali Jums, bent didžiajai daliai pirkėjų bus taip pat aktuali. Nekilnojamojo turto ekspertai sako, jog būsto pardavimo skelbimas yra šiek tiek standartizuotas ir tam tikra informacija privalo būti pateikta kiekviename skelbime. Pvz., parduodant butą rašomi jo išmatavimai ir kita faktinė informacija: aukštas, kambarių kiekis, šildymo tipas, namo statybų metai, remonto metai. Taip pat patartina paminėti privalumus, kurie sudomintų pirkėją: gera strateginė vieta, žaidimų aikštelė, parkavimosi galimybė, gamta, rūsys, didelis balkonas, atskiras įėjimas ir pan. Pati pagrindinė informacija tokiame skelbime - pardavimo kaina. 

Įtikinančios iliustracijos

Parduodant butą, net jei jis ir itin gražus ar pigus, tikėtina, kad Jūsų skelbimas bus peržiūrėtas net kelis kartus rečiau jei jame nebus nuotraukų. Iliustruoti skelbimai yra patys populiariausi nekilnojamojo turto skelbimų bloke. Pirkdamas būstą žmogus be jokios abejonės nori pamatyti, kaip šis pirkinys atrodo, ypač jei perkamas nebe naujas butas. Kelkite tik itin kokybiškas buto nuotraukas. Prieš jas darydami, sutvarkykite kambarius, nepalikite matomų šiukšlių. Net jei manote, kad Jūsų butas nėra itin išvaizdus, padarykite bent kelias kokybiškas jo nuotraukas. Pasitelkite keleta gudrybių ir atskleiskite geriausias jo puses - parinkite tinkamą apšvietimą, fotografuokite atitinkamu kampu. 

Didinkite savo galimybes

Labai svarbu, kad savo skelbimą prižiūrėtumėte. Tik nuolat aktyvūs ir atnaujinami skelbimai yra populiarūs ir susilaukia daugiausiai peržiūrų. Geriausia nuolat stebėti jo statistiką, peržiūrų kiekį. Patariama kas kažkiek laiko į skelbimą įkelti bent jau naujų nuotraukų, kad jis atsinaujintų ir būtų  vėl matomas viršuje. Labai svarbu nuolat sekti skelbimo populiarumą. Jei jis ne itin dažnai peržiūrimas, greičiausiai jis šiek tiek nepatrauklus, pakoreguokite informaciją. Priešingu atveju - jei skelbimas populiarus, tačiau besikreipiančių maža, Jūsų kritiškai įvertinkite pardavimo kainą, gal ji neadekvati parduodamam butui.