Vartojimo kreditai prieš gimstant kūdikiui yra puiki išeitis jei trūksta santaupų

Posted in Mano pinigai

Pinigai

Artėjantis šeimos pagausėjimas yra didelis džiaugsmas visai šeimai, tačiau neišvengiamai sulaukiama ir kai kurių rūpesčių, o taip pat finansinių sunkumų, kurie užgriūna visai netikėtai: kūdikio kraitelis, kambario įrengimas ir pritaikymas mažyliui, didesnio automobilio įsigijimas ar kiti rūpesčiai.

Kūdikio kraitelio kaina labai svyruoja nuo daugybės dalykų. Vieni perka naudotus ar žemesnės kokybės daiktus ir taip sutaupo, kiti perka tik žinomų gamintojų, jų lūkesčius ir poreikius atitinkančius daiktus kūdikiu, dar kiti vos ne viską gauna dovanų iš giminaičių ir draugų, tad tai labai individualus ir nuo žmogaus poreikių priklausantis dalykas, tačiau perkant viską naują prekybos centruose suma susidaro tikrai apvali, todėl kai kurie ima kreditą. Vartojimo kreditai prieš gimstant kūdikiui yra puiki išeitis jei trūksta santaupų. Be to, verta nepamiršti, kad perkant viską vienu metu galima tikėtis nemenkų nuolaidų, tad pasiėmus kreditą tai nesunkiai įgyvendinama, o palūkanas padengs sutaupyta pinigų sumą.

Dar daugiau išlaidų gali pareikalauti būsto pritaikymas gyvenimui su vaikais. Kieme būtina aptverti baseiną, name parengti apsaugas ties laiptais, kad mažasis šeimos narys išmokęs ropoti ar vaikščioti nenusiverstų, taip pat norisi žaismingiau papuošti patį kambarį ir kyla kitokių darbų, kuriuos norisi ar net būtina atlikti iki vaikas gims. Laiko taupyti nebelieka, todėl ir vėl siūlomi kreditai, kurie padeda išsisukti iš padėties bei atlikti visus darbus laiku.

Jei iki gimstant vaikui mėgote vairuoti sportiškus automobilius ar važinėjote su miesto mažyliu, pats laikas susimąstyti apie kiek didesnę transporto priemonę, į kurią būtų ne tik patogu įsodinti vaiką (nepamirškite automobilinės kėdutės), bet ir tilptų vežimėlis, o vėliau triratukas ir kiti vaikiški daiktai. Kai kuriais atvejais parankiau įsigyti antrą automobilį nei keisti savąjį. Neturint tam lėšų – kreditai išties pagalbos ranką, jei tik turite pakankamai gerai apmokamą darbą ir nesate pernelyg daug įsipareigojęs kitoms įmonėms, pavyzdžiui, turite būsto paskolą, lizingu pirkote buitinę techniką ir dar ėmėte vartojimo kreditą kelionei praeitą vasarą.

Prieš gimstant ar tik gimus vaikui išlaidų tikrai netrūksta, todėl vertėtų arba iš anksto pradėti taupyti pinigus vaiko gimimui, arba nebijoti imti kredito, pasidomėti apie Jums palankiausias sąlygas skolintis visiems Jums reikalingiems pirkiniams, nuo vaikiško vežimėlio iki automobilio Jūsų padidėjusiai šeimai. Žinoma, svarbu nepamesti sveiko proto ir skolintis tiek, kiek reikia, o ne imti ir pirkti viską, kas yra aukščiausios klasės, prabangu, nors visiškai neatitinka Jūsų finansinės situacijos ir gyvenimo būdo, tad tai tebūtų beverčiai pirkiniai, kurie Jums stipriai pabrangtų mokant dideles kasmėnesines kredito įmokas. Tuo tarpu jei pasiskolinsite saikingai – galėsite be jokių papildomų rūpesčių džiaugtis padidėjusia savo šeima.