Paskolos – tai galimybė

Posted in Mano pinigai

sesxebi

Paskolos – tai galimybės gyventi geriau dabar, šansas įgyvendinti senas svajones ar didelius pokyčius savo gyvenime, tačiau kartu tai ir įsipareigojimas, papildomos išlaidos. Kadangi yra dvi labai tarpusavyje kovojančios pusės: už ir prieš, vertėtų skirti daugiau savo brangaus laiko situacijos analizei, poreikiui ir galimybėms. Priešingu atveju – sutaupytas laikas bus pigesnis nei galimi patirti nuostoliai jei pasirinksite netinkamai.

Greitos paskolos internetu populiarios visame pasaulyje, ne išimtis ir Gruzija. Čia greitos paskolos internetu yra vadinamos sesxebi. Gruzijos rinkoje veikia net keletas mums jau gerai pažįstamų prekės ženklų, tokių kaip Vivus, NetCredit ir kiti. Renkantis sesxebi verta palyginti įvairius pasiūlymus, tai geriausia padaryti specializuotose svetainėse, tokiose kaip sesxebiON.ge ar Isesxe.com kur galima rasti visus populiariausius kreditorius. Na, o palyginus kainas ir terminus išsirinkti tikrai bus daug lengviau.

Ieškodami finansinių galimybių įsigyti tai ko Jums reikia ar apie ką senokai svajojate vis dažniau imate galvoti apie paskolas, nes kiti metodai atrodo nepasiekiami? Galbūt tai ir neblogai – vartojimo paskolos šiuo metu yra atpigę, joms taikomi griežti reikalavimai, kuriuos iškėlė Lietuvos bankas ir jo inicijuotos įstatymų pataisos, tad pernelyg permokėti nebeteks. Žinoma, viskas priklauso ir nuo Jūsų. Vienos kreditų bendrovės siūlo juokingai mažas palūkanas, tuo tarpu kitos laviruoja ties maksimalia leistina riba, taip pabrangindamos Jūsų pirkinius net keletą kartų (priklausomai nuo paskolos grąžinimo termino – kuo jis ilgesnis, tuo daugiau permokėsite esant toms pačioms palūkanoms).

Dar prieš kreipiantis paskolos verta paskaičiuoti, kiek kainuos Jūsų pirkinys kai paskolą grąžinsite, tai yra, kiek Jums pabrangs pirkinys vien dėl to, kad jį norite įsigyti dabar, o ne taupydami. Tam puikiai padeda skaičiuoklės (jas turi kone kiekviena kredito bendrovė), taip pat – pateikiami privalomi duomenys, iliustruoti konkrečiu pavyzdžiu – Jums tereikia skaičiuojant nurodyti ne pavyzdinę paskolos sumą ir terminą, o savo planuojamą imti paskolą. Žinoma, priklausomai nuo įvairių detalių Jums gali būti taikomos kiek kitokios paskolos sąlygos, pavyzdžiui, esate bendrovei grąžinę ne vieną paskolą, todėl ji laikydama Jus lojaliu klientu siūlo nuolaidą palūkanoms, ar paskolos prašymo dieną galioja kokia nors speciali akcija – tokiu atveju mokamos įmokos ir galutinė grąžinama suma gali būti ir mažesnė.

Tūkstančiai žmonių nuolat ima paskolas ir kreditus įvairiose finansų įstaigose, tačiau vis dar girdime nemažai nesėkmingų situacijų, kuomet dėl paimtos paskolos žmogus bankrutuoja, susiduria su dideliais finansiniais iššūkiais, praranda savo sunkiai uždirbtą turtą ir vis dar lieka skolingas. Kaip bebūtų gaila, dėl to įžvelgiama tiek kredito įstaigų, tiek ir pačių žmonių kaltė. Kreditų įstaigos galėtų būti kiek atlaidesnės, o žmonėms reikėtų daugiau dėmesio skirti savikritikai, gebėjimui blaiviai įvertinti savo galimybes paskolą grąžinti. Net jei ir pavyksta įrodyti kreditų įstaigai savo mokumą, reikia pirmiau įrodyti sau, jog tai nekels Jums pernelyg didelių problemų. Mes visi puikiai žinome, kaip smagu įsigyti naujesnį automobilį, modernų išmanųjį telefoną ar pilnai atnaujinti savo virtuvę, leistis į egzotinę kelionę, tačiau pasikliaudami vien tik norais galime smarkiai nudegti ir už laikiną malonumą teks labai brangiai ir ilgai mokėti.